Müşterilerimizin Kadroları

FifaCoinsMerkezi’nden düzenli olarak coins alan değerli müşterilerimizin kadroları aşağıdadır. Önceliğimiz müşterilerimizin hesaplarının uyarı dahi almaması olduğu için en güvenli şekilde, gerekirse birkaç gün sürecek şekilde coins aktarımları yapılmaktadır.

FIFA 20 Müşterilerimiz

Yukarıdaki müşterimiz 1.5 Milyon değerindeki kadrosunu FifaCoinsMerkezi’nden coins alarak 32 Milyon değerine kadar çıkarmıştır. Müşterimiz aktarımlar esnasında uyarı bile yememiştir.

Yukarıdaki müşterimiz 3 Milyon değerindeki kadrosunu FifaCoinsMerkezi’nden coins alarak 20 Milyon değerine kadar çıkarmıştır. Müşterimiz aktarımlar esnasında uyarı bile yememiştir.

Yukarıdaki müşterimiz başlangıçta neredeyse hiç coins bulunmayan kadrosunu FifaCoinsMerkezi’nden coins alarak 19 Milyon değerine kadar çıkarmıştır. Müşterimiz aktarımlar esnasında uyarı bile yememiştir.

FIFA 19 Müşterilerimiz

Yukarıdaki müşterimiz 400k değerindeki kadrosunu FifaCoinsMerkezi’nden coins alarak 15 Milyon değerine kadar çıkarmıştır. Coins aktarımları 1 ay sürmüş olup, müşterimiz uyarı bile yememiştir.

Yukarıdaki müşterimiz 1.5m değerindeki kadrosunu FifaCoinsMerkezi’nden coins alarak 12 Milyon değerine kadar çıkarmıştır. Coins aktarımları 28 gün sürmüş olup, müşterimiz uyarı bile yememiştir.

Yukarıdaki müşterimiz aldığı 5.5 Milyon coins ile ikon oyuncular olan Ronaldinho ve Ronaldo’yu kadrosuna katmıştır. Coins aktarımları belirli aralıklarla yapılmış olup, müşterimiz uyarı bile yememiştir.

Yukarıdaki müşterimiz aldığı 2 Milyon coins ile ikon oyuncular olan George Best ve Rui Costa’yı kadrosuna katmıştır. Coins aktarımları 2 gün sürmüş olup, müşterimiz uyarı bile yememiştir.

KAPAT